Vali Günaydın’dan polise destek ziyareti

Isparta Valisi Şehmus Günaydın beraberinde İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek, polislerle bir araya geldi.
İstanbul’da meydana gelen terör saldırısında 36 mensubunu şehit veren Çevik Kuvvet Polislerine başsağlığı dileyen Isparta Valisi Şehmus Günaydın, ziyaretinde polislerle bir süre sohbet etti. Vali Günaydın burada yaptığı konuşmada “Başta şehit ailelerimiz olmak üzere sizlere ve tüm milletimize başsağlığı, yararlılarımıza da acil şifalar diliyorum. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine, milletimize ve teşkilatımıza sabırlar diliyorum” dedi.
Bu saldırıların Türk milletini yıldırmayacağını kaydeden Vali Günaydın, Biz Türk milleti olarak bu toprakları vatan edindiğimiz günden beri aynı hainliklerle aynı alçaklıklarla birçok kez karşılaştık ve hepsinden Allah’ın izniyle galip çıktık. Bu mücadeleden de galip çıkağız ondan yana hiç şüpheniz olmasın. Hepimizin ortak amacı bu hainleri biran önce temizleyerek ülkemizi huzura ve güvene kavuşturmak. Bunda da en büyük görev sizlere düşüyor.”
Çevik Kuvvet polislerine çalışmalarında başarılar dileyen Vali Günaydın, ziyaret sonrasında polislerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir önceki yazımız olan SDÜ’ye en fazla Ar-Ge Katkı ödülü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir