Tatlı Bela 76.bölüm izle! Astha ve Shlok ayrılıyor…

Her bölümüyle izleyenleri daha çok şaşırtan Tatlı Bela 76.bölüm fragmanı yayınlandı. Hafta içi ve hafta sonu her gün yayınlanan Tatlı Bela yeni bölümüyle nefes kesecek. Peki Tatlı Bela 76.bölümünde neler olacak? Niranjan yüzünden araları açılan Astha ve Shlok, aynı evin içinde iki yabancı gibi yaşarlar. Niranjan ise Anjali’ye tehditler savurur. Peki Niranjan dediklerini yapacak mı? İşte Tatlı Bela yeni bölümü ve tüm detayları

TATLI BELA 76.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 76.bölümü 21 Mayıs pazar günü saat 20:55’dEa Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Astha Niranjan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için uğraşır. Shlok’un Astha’ya öfkesi ise dinmek bilmez. Astha’yla aynı evde iki yabancı gibi yaşayan Shlok, Astha’ya olan özlemini dindiremez. Barat ise kardeşini ve Astha’yı bir araya getirmek için plan hazırlar. Gyoti’nin evinde karşılaşan çift, neye uğradığını şaşırır. Fakat bunca özleme rağmen ikisi de geri adım atmaz. Öte yandan Niranjan ise Astha’nın sözünü dinlediği için Anjali’ye öfkelenir. Anjali’ye tehditler savuran Niranjan’ın planı ne?

Bir önceki yazımız olan Tatlı Bela 73.bölüm izle! Shlok, Astha'ya tokat... başlıklı makalemizde kanal 7, tatlı bela ve tatlı bela 73.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir