Tatlı Bela 64.bölüm izle! Sahte dosya tüm herkesi…

Hafta içi ve hafta sonu yayınlanan ekranların sevilen Hint dizisi Tatlı Bela 64.bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Son bölümüyle izleyenleri şoke eden Tatlı Bela 64.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Tatlı Bela yeni bölümünde neler olacak? Niranjan Jiyothi için bir arsa satın aldığını söyleyip Dosyayı Shloka verir. Shlok ise babasının bu davranışından dolayı ona bir kez daha minnet duyar. ve belgeyi Shloka verir. Ancak Shlok belgeden bazı yerleri imzalamayı unuttuğunu söyleyip belgeyi bir kez daha Niranjana verir. İşte Tatlı Bela 64.bölüm fragmanı ve tüm merak edilenleri

TATLI BELA 64.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 64.bölümü 09 Mayıs salı günü saat 21:30’da Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA 64.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Niranjan ise eksik imzaları tamamlayıp Anjaliye vererek Jiyothşye imzalatmasını söyler. herşeyden habersiz olan Anjali ise Jiyothiye belgeleri imzalatır. ancak belgeleri karıştıran Niranjan Abhayı serbest bırakan belgeleri gösterir. oldukça üzülen Anjali ise elinden hiçbirşey gelmediği için sesiz kalır.

Niranjan ise sabah erkenden Abayı serbest bırakmanın yolarını aramaya başlarken evde unuttuğu belge Jiyothinin eline ulaşınca Jiyothi sinirden krize girer. ve hemen hastaneye kaldırılır. ve Jiyothi erken doğum yapar. tüm aile çok mutludur. ancak herkes bir kez daha Anjaiye yüklenirken Anjalinin yanında herzaman olduğu gibi bir tek Astha vardır.

Anjali ise Asthaya sarılarak teselli bulmaya çalışır.Varad ise Mansinin yanında mutlu olmaya çalışır. Sodjal’dan tamamen Kopan Varad Mansi ile mutlu olmak ister. Sodjal Varadı aradığında ikili bir kez daha tartışırlar. Astha ise Anjalinin davranışlarından dolayı ondan birşeyler gizlediğini analr.

ancak Anjali korkudan gerçekleri Asthaya anlatamaz.eve döndüklerinde ise Shlok bir kez daha Anjaliye yüklenir. Niranjan ise herzaman olduğu gibi masum baba rolünü oynayarak herkesi sakinleştirmeyi başarır. 

Bir önceki yazımız olan Tatlı Bela 66.bölüm Kanal 7 izle! Nefes kesen sahne başlıklı makalemizde kanal 7, tatlı bela ve Tatlı Bela 66.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir