Tatlı Bela 4.bölüm Kanal 7'den izle! Shlok ile Astha arasında…

09 Mart perşembe günü itibariyle seyirci ile buluşacak olan Tatlı Bela 4.bölüm fragmanı yayınlandı. İlk üç bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başaran Hint dizisi Tatlı Bela 4.bölümü yine heyecanlandıracak. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Shlok ise Astha’yı zor duruma düşürmek için elinden geleni yapacak mı? İşte fragmanı ve tüm detayları

TATLI BELA 4.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Aşk ve nefretin iç içe olduğu Tatlı Bela’da bugün Astha iş görüşmesine gider. Mülakat sırasında karşısına çıkan isim ise Shlok’tur. Shlok’un kendisine uğursuzluk getireceğini düşünen Astha panikler. Shlok ise Astha’yı zor duruma düşürmek için elinden geleni yapar.

Shlok düşkünler evini okul yapmaya kararlıdır. Astha ise ailesine rağmen Shlok’un karşısında durur. Shlok bir yandan da işlerine sürekli karışmak isteyen Abhay’a çare aramaktadır. Astha bir yandan düşkünler evini korumak için uğraşırken bir yandan da gideceği iş görüşmesine hazırlanır. İş görüşmesi için mülakata giden Astha’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Annesine Shlok’la bir daha görüşmemek için söz veren Astha karşısında yine onu görünce neye uğradığını şaşırır. Mülakata Shlok’un da geldiğini gören Astha panikle soruları cevaplandırmaya çalışır. Astha’dan intikam almak isteyen Shlok ise onu köşeye sıkıştıracak sorularla üzerine gider.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 4.bölümü 9 Mart perşembe günü saat 21:30’da ilk bölümüyle Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Shlok, yaşanan tatsız olaydan sonra odasına kapanır. Gazetelerde yer alan haberler aileye deprem etkisi yapar. Tüm olanlara Astha’nın sebep olduğunu düşünen Kalindi, kızını korumak için önlem almak ister. Öte yandan babasının onurunun yerle bir edildiğini gören Shlok da Astha’yı suçlar.

Astha ise asıl suçlunun kendisi olduğunu söyleyerek Shlok’a ayna tutmaya çalışır. Oğlunun harap olduğunu gören Niranjan ona Bombay’a geri dönmesini söyler. Fakat Shlok’un farklı bir planı vardır. Shlok düşkünler evini satın alarak oraya yeni bir okul kurmak istemektedir. Onun bu isteğine şahit olan Ashta ise oradaki insanların zor duruma düşmesini istemediği için Shlok’u ikna etmeye çalışır. 

Bir önceki yazımız olan Gazeteci canlı yayında bayıldı başlıklı makalemizde Abdülkadir Ünal, Kanal 5 ve MEDYA Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir