Show TV Gülümse Yeter dizisi neden bitiyor?

Show TV’nin ailesi dizisi Gülümse Yeter erken final yapma kararı aldı. Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil’in rol aldığı Gülümse Yeter Show TV ekranlarına veda ediyor.

Peki sevilen dizi Gülümse Yeter neden bitiyor?

Geçen yaz başlayan ve aldığı iyi reytinglerle kış sezonunda da yayında kalmaya devam eden Gülümse Yeter in son haftalarda yaşadığı reyting kaybı nedeniyle erken final kararı aldığı söyleniyordu.

Dizinin başrolünde yer alan Aslı Bekiroğlu, dizinin final sahnesi çekildikten sonra rol arkadaşı Yılmaz Kunt’la çektiği selfie pozunu paylaşırken dizinin sevenlerine şu sözlerle veda etti;

Düğünle başlayıp düğünle bitti Yasemin’in macerası.. Canım dizi, canım yapım, canım ekip, canım arkadaşlarım.. Söylenecek fazla bir şey yok, hepimiz çok sevdik birbirimizi, çok iyi geçindik, güldük, eğlendik..En güzel anılarımı belki de bu inanılmaz ekip sayesinde Yasemin’le biriktirdim, ama sonuna geldik, Emeği geçen herkese, bizi izleyen, destek veren herkese sonsuz teşekkürler!! Biz hep gülümsedik, sizi de geçirdiğimiz bu kötü günlerde gülümsetebildiysek ne mutlu bize.

GÜLÜMSE YETER DİZİSİ NE ZAMAN BİTİYOR?

Gülümse Yeter dizisi 17 Ocak 2017 salı günü, 24.bölümü yani son bölümüyle ekrana gelecek.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Show TV İçerde 16.bölümü ne zaman? Yeni bölümü başlıklı makalemizde içerde 16.bölüm, İçerde dizisi ve içerde yeni bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir