Radyo Esenler iki yarışmada da finalde

Radyo Esenler, Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerinde ve Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Radyo Akademi Ödüllerinde Yılın En İyi İnternet Radyosu kategorisinde birincilik için yarışacak.

İLKELİ BİR RADYO

21 Aralık 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Radyo Esenler, birbirinden farklı ve özel programlarla dinleyenlerine ulaşmaya devam ediyor. 24 saat yayın yapan Radyo Esenler, Esenler’de eğitim gören öğrencileri kendi bünyesinde yetiştirerek bir radyo okulu olmayı amaçlıyor. Dünyadan ve Türkiye’den gelişmelerin yer aldığı haber bültenlerini de dinleyicisine ulaştıran Radyo Esenler, başarılarıyla aday gösterildiği kategorilerde ilkeli bir radyo olmasıyla da dikkat çekiyor.  

İKİ YARIŞMADA BİRİNCİLİK İÇİN YARIŞIYOR

Fatih Belediyesi tarafından çeşitli kategorilerde yılın en iyi radyosu radyocusu ve programını ödüllendirmek üzere düzenlenen 5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerinde ön eleme tamamlandı. Ön elemede toplam 1 milyon 871 bin 987 oy kullanılan yarışmada, Radyo Esenler Yılın En İyi İnternet Radyosu kategorisinde finale kaldı. Radyo dinleyicileri, yarışma için açılan www.sihirlimikrofon.org internet adresinden kategori birincilerini belirlemek üzere 7 Şubat’a kadar oylarını kullanmaya devam edebilecek. Kategorilerde birinci olanlar ödüllerini, 9 Şubat’ta Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak törenle alacak.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği Radyo Akademi Ödülleri için1 Şubat’a kadar www.radyoakademiodulleri.com internet adresinden oy kullanılabilecek yarışmanın sonuçları ise, 10 Şubat’ta CRR’de yapılacak ödül töreniyle belli olacak. 

 

Bir önceki yazımız olan CNN Beyaz Saray'a operasyon çekiyor! başlıklı makalemizde abd, Amerika ve canlı yayın hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir