Kanal D'ye beni de kovun diyen Şevket Çoruh'un durum belli oldu

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’ın geçen hafta yayınlanan 435’inci bölümünde Mesut komiserin vurulmuş, ameliyathaneye giren düşmanı Gümüş, alnına silahı dayamıştı. 

Mesut komiserin öleceği tahmin edilirken, Mesut komiseri canlandıran Şevket Çoruh diziden ayrılıyor dedikoduları bir anda alevlenmişti.

Hatırlanacağı gibi Şevket Çoruh, Kanal D’de işine son verilen İrfan Değirmenci’ye destek vermek için ben de hayır diyorum beni de kovun şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu. Ancak, hemen herkesin tahmin ettiği olmadı. Kanal D, beni de kovun restini çeken Şevket Çoruh’u kovmadı.

Dizinin bu hafta yayınlanan 436’ncı bölümünde, Gümüş Mesut Komiser’e silahı dayayıp tam öldürecekken Rıza Baba’nın ekibi aldıkları istihbarat doğrultusunda ameliyathaneye girdi. 

Son anda Mesut’u kurtardılar. Ancak Gümüş baygın numarası yaparak hastaneden kaçmayı başardı. Mesut ve Tunç yeniden ameliyata alındı. Ameliyat başarılı geçer ve ikisi de gözlerini açtı.

ŞEVKET ÇORUH KİMDİR?

1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Şevket Çoruh aslen Artvinlidir. İlk okul eğitimini Üsküdar’da tamamlayan Şevket Çoruh lise eğitimini ise Kartal Anadolu lisesinde bitirmiştir. Liseden sonra oyunculuk eğitimi alan Şevket Çoruh Müjdat Gezen Sanat merkezinden mezun olmuştur Birçok reklam, dizi ve filmde oynayan Çoruh Arka Sokaklar dizisiyle ünlenmiştir. 

Şevket Çoruh Günay Karacoğlu ile evliliğinden 1 kızı bulunmaktadır

Şevket Çoruh’un yer aldığı diziler

1999 yılında Yılan Hikayesi dizisinde Yaşar karakterini canlandırdı
2002 yılında Azad dizisinde Zübeyir karakterini canlandırdı
2003-2004 yılında Sultan Makamı dizisinde Sultan karakterini canlandırdı
2005 yılında Canın Sağolsun dizisinde Tayfun karakterini canlandırdı
2005 yılında Savcının Karısı dizisinde Ünal karakterini canlandırdı
2006 yılında Gönül dizisinde Kudret karakterini canlandırdı
2008 yılında Anında Görüntü Show dizisinde Kendisi karakterini canlandırdı
2010 yılında Akasya Durağı dizisinde Müşteri karakterini canlandırdı
2010 yılında Umut Yolcuları dizisinde Mesut karakterini canlandırdı
2012 yılında İşler Güçler dizisinde Taksici karakterini canlandırdı

2006 yılından bugüne Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Mesut Güneri karakterini canlandırmaktadır…

Bir önceki yazımız olan Star TV Anne 24.bölüm fragmanı! Zeynep Turna'nın yaşadığını... başlıklı makalemizde anne 24.bölüm fragmanı, anne dizisi ve Anne fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir