Hayat Bazen Tatlıdır dizisi final yapıyor? İşte bitme sebebi

Reyting sıralamasında önemli bir başarı elde eden ardından bir anda düşüne geçen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili karar verildi. Başrollerinde Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan gibi isimlerin olduğu dizinin önümüzdeki pazar günü ekrana gelecek 26. bölümüyle final yapacak. Peki sevilen dizi Hayat Bazen Tatlıdır neden final yapacak? 

Öğretmenlik yaptığı süre boyunca doğru gördüklerini savunduğundan dolayı başına gelmeyen kalmamış Hayat öğretmen ile kardeşi Gözde’nin başından geçen olayların anlatıldığı dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmişti.Dizinin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturuyor, senaryosunu ise Gani Müjde yazıyordu.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin final yapma sebebi ise reyting sıralamasındaki yeri olarak gösteriliyor. Zira pazar günleri yeni dizilerin gelmesi ile birlikte Hayat Bazen Tatlıdır dizisi geri planda kalmıştı.

Dizinin kadrosunda yer alan oyuncular?

Birce Akalay
Kanbolat Görkem Arslan
Ufuk Özkan
Simay Barlas
Deniz Can Aktaş
Anıl Tetik
Sevda Erginci
Mustafa Mert Koç 

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 85.bölüm son bölümünün özetini izle! başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul 85 fragmanı ve Diriliş Ertuğrul izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir