Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65.bölümü ne zaman yayınlanacak?

TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasından yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65.bölümü ne zaman yayınlanacak. Yeni bölümü merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranları yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını arıyor.

Atv ekranlarında her salı ekranlardaki yerini alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 65. bölümü ile ekrana gelmeyince, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu araştırılmaya başlandı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ne zaman ekrana gelecek? İşte, kanaldan gelen açıklamalar ve detayları

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ortak yayın ile ATV ve A Haber’de konuk olması nedeniyle dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmadı. Dizinin yayınlanacağı yeni tarih ise 18 Nisan olarak belirlendi. Dizinin yeni yayın gününde kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi önümüzde hafta 18 Nisan’da ekranlara gelecek..

Bir önceki yazımız olan Sensiz Olmaz 14.bölümü! Nefes kesen an başlıklı makalemizde kanal 7, sensiz olmaz ve Sensiz Olmaz 14.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir