Elif dizisi 439.bölümünde neler olacak? İşte fragmanı

Elif’te bu bölüm Selim, Arzu ve Ümit’e oyun oynar. Çiftliğin satılacağını duyan Arzu, Selim’in ayarladığı sahte alıcıyla buluşmaya gittiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşı karşıya kalır.

ELİF 439.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Arzu, Gonca’nın bağlı olduğu yaşam ünitesini kapatır. Tam odadan çıkacağı sırada içeri bir doktor girer ve Gonca’yı kurtarabilmek için müdahale etmeye başlar. Arzu’yu hemşire zannederek ondan da yardım ister. Arzuise odadan kaçmayı başarır. Bu arada Selim de Arzu ve Ümit’in iş birliğini açığa çıkarabilmek için yeni bir plan yaparak evi satışa çıkarır ve sahte bir alıcıyla anlaşır. Ümit’le Arzu’nun bu alıcının peşine düşeceğini ve evi ondan almak isteyeceğin emin olan Selim’in planı tıkır tıkır işler. Arzu ve Ümit alıcıyla anlaşmak için buluşmak ister. Haberi alan Selim de silahıyla birlikte buluşma noktasına gitmek üzere evden ayrılır. Gözü dönen Selim, bu sefer katil mi olacak?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de…

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul neden yok? İşte asıl sebebi başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul 72.bölüm izle ve Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir