Elif 504.bölüm izle! Arzu gözaltına alınıyor

Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu akşam Yusuf Emiroğlu ailesiyle birlikte yaşamaya başlar. Öte yandan Yusuf’u bıçaklatan kişinin Arzu olduğu ortaya çıkar ve çiftliğe giden polisler Arzu’yu gözaltına alır.

ELİF 504. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Selim ve Melek Yusuf’a oda hazırlayarak bir sürpriz yapar. Yusuf, bu sürpriz karşısında çok duygulanır ama rahatsızlık vermek istemediği için teklifi reddeder. Ancak, Elif yanlarında kalması konusunda çok ısrarcı olur. Yusuf onu kıramaz ve onlarla yaşamayı kabul eder. Öte yandan Cevahir’e, kurye, isimsiz bir paket bırakır.

Paketten, Arzu’nun Yusuf’u öldürmesi için tuttuğu adamların mektubu çıkar. Cevahir, bunu kanıt olarak gösterip, Yusuf’u bıçaklatanın kendisi olmadığını ispat etmek ister. Vakit kaybetmeden karakola gider ve kanıtı polislere sunar. Çiftliğe gelen polisler ise Arzu’yu cinayete teşebbüsten tutuklarlar. 

Bir önceki yazımız olan Tatlı Bela 32.bölüm izle! Şoke eden ayrılık sahnesi başlıklı makalemizde kanal 7, tatlı bela ve Tatlı Bela 32.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir