Elif 454.bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı

ARZU ÇİFTLİĞİN SATIŞA ÇIKARILDIĞINI ÖĞRENİYOR

Elif’te bu akşam çiftliğin satışa çıkarıldığından habersiz olan Aliye gerçekleri duyduğunda büyük bir şok yaşar. Öte yandan Arzu ise hayallerine daha çok yaklaşmış olmanın verdiği sevinçle harekete geçer. Peki Arzu çiftliğin yeni sahibi mi olacak?

454. BÖLÜM

Aliye, evin satılığa çıktığından habersiz olduğu için çiftliğe gelen alıcıların ne demek istediğini anlayamaz. Selim’le Melek yanlarına gelince işin aslı ortaya çıkar ve herkes yıkılır. Aliye, tüm gençliğini ve anılarını da bu evle birlikte kaybedeceği için çok üzülür. Selim ise bu durumda kendini çok suçlu hisseder. Aliye sonunda birlik olmaları ve bu şekilde her şeyin üstesinden gelebileceklerini söyleyerek ailesini bir arada tutmaya karar verir. Tüm bunlar olurken, Arzu, çiftliğin satışa çıktığı haberini alır ve hemen harekete geçer. Peki Arzu çiftliği alıp hayallerine kavuşabilecek mi? 

Bir önceki yazımız olan Yeni Kurtlar Vadisi dizisi mi geliyor? Fragmanı çok şaşırttı başlıklı makalemizde isimsizler, Kanal D ve Kurtlar Vadisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir