Elif 446.bölümünde neler oldu? Özeti

ELİF’İN BAŞI DERTTE

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu akşam Melek’in sürekli sahafa gelmesi çirkin dedikodulara yol açar. Öte yandan Kamil oğlunun izini bulur ve onu Yusuf’tan almaya gelir. Fakat oğlunu alamayan Kamil, son koz olarak Elif’i kullanır. Peki Yusuf Elif’i kurtarabilecek mi?

446. BÖLÜM

Arzu, amacına ulaşır ve babasının tüm servetine tek başına sahip olur.  Parasız kalan Gonca ise Erkut’un yanına yerleşir. Fakat Gonca’nın sorularından sıkılan Erkut vicdanını yok sayarak Gonca’dan kurtulmaya karar verir. Tüm bunlar olurken Melek, Yusuf’un yanında kalan Hakkı’yla ilgilenmeye devam eder. Melek’in sahafa sıkça gidip gelmesi Cevahir’in dikkatini çeker ve çirkin dedikodular çıkarmasına neden olur. Öte yandan anlaşmalı boşanma için Zeynep’i görmeye işyerine giden Selim, onun patronuna nasıl yüz çevirdiğine şahit olur ve bugüne kadar karısından şüphelendiği her an için vicdan azabı duymaya başlar. Yusuf ise Elif ve Hakkı’yla kendi çocuklarıymış gibi ilgilenir. Ancak Kamil, Hakkı’nın izini bulup sahafa gelir. Oğlunu almak için direten Kamil’e Yusuf engel olur. Kamil ise koz olarak Elif’i rehin alır. Yusuf Elif’i bu kez de kurtarabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan Kapatılan 11 gazete yeniden açıldı başlıklı makalemizde gazete, GÜNCEL Haberleri ve khk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir