Elif 435.bölümünde neler oldu? Fragmanı ve özeti

ELİF 435.BÖLÜMÜ

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu bölüm Arzu, yaptığı kötülüklerin gün yüzüne çıkmasına engel olmak için uğraşır fakat Gonca ve Yusuf, Arzu hakkında önemli bilgilere ulaşır. Peki Arzu’nun oyunları ortaya çıkacak mı?

Arzu’yla Yusuf’un fotoğraflarını gören Melek, artık Yusuf’un Arzu’nun adamı olduğundan emin olur. Öte yandan Arzu dört bir yandan köşeye sıkışır. Gonca Arzu’nun en büyük açığını bulur. Yusuf ise ne yapıp edip onun ipliğini pazara çıkarmaya kararlıdır.

Arzu ve Gonca kendi aralarında kozlarında paylaşmaya çalışırken Yusuf da Arzu ve Ümit ile ilgili çok önemli belgelere ulaşır. Yusuf, elindeki bu bilgileri Selim’le paylaşır. Gonca ise Tuğçe ve Kenan’ın ölümüne neden olan yangının gerçek raporu hakkında Erkut’u sıkıştırır ve bu belgeyi Emiroğulları’na vermek üzere yola çıkar.

Gonca, Arzu’nun bu zamana kadar yaptığı en büyük kötülüğü ortaya çıkarabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı neden yayınlanmıyor? (TRT 1) başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı ve Diriliş Ertuğrul izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir