Elif 431.bölümünde neler oldu? Özeti ve detayları

MELEK ATÖLYE’DE ÖLÜMLE BURUN BURUNA GELİYOR

Elif’te bu akşam Selim, Ümit’in gerçek yüzünü görmek üzereyekne Gonca engel olur. Öte yandan Zeynep’in patronuyla yemeğe gitmesi büyük kriz çıkartır. Melek ise atölyede tek başına çalışırken sızan gaz ile fenalaşır. Peki, Melek’i oradan kim kurtaracak?

431. BÖLÜM

Gonca, bir şekilde Selim’in içeri girip Arzu ve Ümit’i görmesine engel olur. Selim, Ümit’in Doruklar firmasıyla ilgisi olduğundan şüphelenirken karşısında Gonca’yı görünce şaşırır. Gonca, bu firmadan yeni haberdar olduğunu, bugüne kadar Emiroğulları’na yönelik yapılan her şeyin Serdar’ın planı olduğunu Selim’e anlatır. Selim, Arzu ve Ümit’le karşılaşmadan oradan çıkar. Öte yandan Zeynep, patronuyla iş yemeğine gider. Onu almaya giden Selim, durumu çok yanlış değerlendirir ve aralarında büyük bir kavga çıkar. Tüm bunlar olurken, Melek, yaralı bacağına rağmen, atölyede tek başına mesaiye kalır. Melek bir süre çalıştıktan sonra ocaktan sızan gazın etkisiyle fenalaşmaya başlar. Peki, Melek kurtulabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan RTÜK o 5 kanalı affetmedi başlıklı makalemizde karlov, rtük ve Televizyon Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir