Diriliş Ertuğrul 76.bölüm fragmanı! Ural idam ediliyor

Dün akşam nefes kesen bir bölüm ile gelen Diriliş Ertuğrul 76.bölüm fragmanı izleyenleri şaşırttı. Ertuğrul dört bir yanı düşmanlarla çevrilmiş olmasına karşın adaletinden taviz vermiyor. Yine herkesi heyecanlandıracak bir bölüm ile gelecek olan Diriliş Ertuğrul 76.bölüm fragmanında Ural’ın idam sahnesi izleyenleri heyecanlandırdı. Peki TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 76.bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 76.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 76.bölümü 8 Şubat çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Tahminler

Ural layık olduğu şekilde zircirle bağlanmış idamını beklemektedir. Vasilyus, Helena’yı kandırmıştır ve babasından kalan gücü artık kendi üzerine toplamıştır. Geçtiğimiz bölümünde fenalaşan Candar Bey idamı durdurmak için aceleyle meydana koşar. Ertuğrul bey Ural’ı idam etmek için bıçağını bilemeye başlamıştır. Candar bey oğlunun idam edilme kararı için Aliyar’ı suçlar ve tokat atar.

İki oba arasında savaş artık çıkmak üzeredir. Candar bey bu kararın ardından iyice kudurur. Sadettin Köpek yine her zaman olduğu gibi Ertuğrul beyi durdurmak için planlar yapar. Ural artık idam olmak üzere, ne kadar engellenmeye çalışılsa da Ertuğrul idamı gerçekleştirecek.

Senaryo gereği diziden çıkması beklenen Kürşat Alnıaçık kimdir?

KÜRŞAT ALNIAÇIK KİMDİR?

1962 yılında Ankara’da dünyaya gelen Kürşat Alnıaçık aslen Bursalıdır. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümlerinden mezun olan Alnıaçık ayrıca İngiltere’de modern dans eğitimi almıştır.

1970 yılında Umut dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Kürşat Alnıaçık Sakarya Fırat dizisindeki gösterdiği oyunculuk ile ünlenmiştir. Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisinde Önder karakterini canlandıran Kürşat Alnıaçık TRT 1’de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Peki Kürşat Alnıaçık hangi dizilerde oynamıştır? İşte en dikkat çeken dizileri;

2006 yılında İki Aile dizisinde Atilla Türel karakterini oynamıştır
2006 yılında Adak dizisinde Cemal karakterini oynamıştır
2007 yılında Kuzey Rüzgarı dizisinde Demir Hakman karakterini oynamıştır
2009 2009 Sakarya Fırat dizisinde Bakır karakterini oynamıştır
2013 yılında Kayıp dizisinde Murat karakterini oynamıştır
2015 yılında Medcezir dizisinde Turunç Nadir karakterini oynamıştır
2016 yılında Kara Sevda dizisinde Önder karakterini oynamıştır

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi neden başlamıyor? Sebebi belli oldu başlıklı makalemizde dizi, Kanal D ve Kurtlar Vadisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir