Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? (TRT 1)

4 Ocak çarşamba günü ekranlara gelmesi beklenen TRT 1 Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Reytinglerde sürekli üst sıralarda yer almayı başaran Diriliş yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Dizinin yayınlanan son bölümünde beklemediği bir teklifle karşılaşan Ertuğrul Bey, Candar Bey’le Halime arasında kaldı. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul Bey aldığı kararlarla şoke etti. Peki Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 72.BÖLÜM FRAGMANI

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevilen dizi geçtiğimiz senede yılbaşı nedeniyle Diriliş Ertuğrul fragmanını yayınlamamıştı. Yapımcı Mehmet Bozdağ’dan resmi bir açıklama yapılmamasına karşın Diriliş Ertuğrul 72.bölümü önümüzdeki hafta ekranlarda olmayacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haber7.com’dan izleyebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Ekranlarda büyüyen minik yıldız başlıklı makalemizde dizi, Elif ve Televizyon Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir