Başkan Günaydın’ın yurtdışı yasağı kaldırıldı

-Isparta Belediyesine 2011 yılında yapılan operasyonun ardından gerçekleştirilen soruşturma kapsamında Isparta Belediye Başkanı Günaydın hakkında verilen yurt dışı yasağı Yargıtay tarafından kaldırıldı.
Isparta Belediyesine yönelik 2011 yılında düzenlenen operasyon sonrası aralarında Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ve MHP İl Başkanı İsa Yalçın’ın da bulunduğu 82 kişi hakkında dava açıldı. Isparta 1. Ağır Ceza Mahkemesi, Başkan Günaydın hakkında 4 yıl 2 ay hapis cezası verilmesini kararlaştırdı. Dosya Yargıtaya taşınırken Yargıtay Savcısının dosyayla ilgili kararın bozulmasına ilişkin talebine yönelik henüz bir karar çıkmadı. Ancak Başkan Günaydın’ın avukatlarını yaptığı başvuruyu değerlendiren Yargıtay Başkan Günaydın hakkındaki, yerel mahkemenin verdiği yurtdışı yasağı kararını bozdu.Bu kararla Başkan Günaydın’ın yurtdışı yasağı kaldırıldı

Bir önceki yazımız olan Azeri Milletvekili Paşayeva: "Türkiye ne kadar güçlenirse Azerbaycan da o derece güçlenir" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir