Aşk Laftan Anlamaz neden final yaptı? İşte gerçek sebebi

Başrolünde Burak Deniz ve Hande Erçel’in yer aldığı Show TV Aşk Laftan Anlamaz dizisi 31.bölümü ile final yapıyor. Peki Aşk Laftan Anlamaz dizisi neden bitiyor. Dizinin hayranları özellikle sosyal medya üzerinden bu sorunun yanıtını arıyor. İşte Aşk Laftan Anlamaz dizisinin final yapmasının altında yatan sebep

AŞK LAFTAN ANLAMAZ NEDEN BİTİYOR?

Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisi 31.bölümü ile final yaparken neden bittiği de ortaya çıktı. Reyting sıralamasında TV 8’de yayınlanan Survivor, Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masaı ve TRT 1’de yayınlanan Baba Candır dizisinin gerisinde kalan Aşk Laftan Anlamaz dizisi final kararı aldı. 

Öte yandan sosyal medya üzerindeki iddialara göre Aşk Laftan Anlamaz dizisinin TV 8’e geçmesi gündeme geldi. Fakat gerek yapımcı şirketten gerekse TV 8’den bu konuyla ilgili hiç bir açıklama yapılması.

Aşk Laftan Anlamaz final bölümü fragmanı

Aşk Laftan Anlamaz oyuncu kadrosu

Oyuncular: Burak Deniz (Murat), Hande Erçel (Hayat) ,Merve Çağıran (İpek), Özcan Tekdemir (Aslı), Oğuzhan Karbi (Doruk), Demet Gül (Tuval),Metin Akpınar (Haşmet Dede), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyal (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime)

Bir önceki yazımız olan Fatih Portakal'ın bitmeyen 'oy hırsızlığı' haberi başlıklı makalemizde Fatih Portakal, Fatih Portakal kimdir ve Fatih Portakal referandum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir