Anne 23.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zeynep tüm sırları…

Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Anne 23.bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Son bölümünün ardından dizinin izleyenleri Anne dizisi 23.bölüm fragmanına kilitlendi. Zeynep Turna’nın ölmediğini öğrenebilecek mi? Kendisinden saklanan büyük sırdan sonra nasıl bir tepki verecek. İşte yeni bölüm ile ilgili merak edilenler.

Merakla beklenen Anne dizisi 23.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevilen dizisinin yeni bölüm fragmanı Star TV’de yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yerini alacak.

Başrolünde Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Perçin’in yer aldığı Anne dizisi 22.bölümü ile 11 Nisan salı günü Star TV ekranlarında yerini alacak.

ANNE DİZİSİ SON BÖLÜMÜNDE NEFES KESEN SAHNE

Zeynep Turna’nın yaşadığını öğrenecek mi?

Turna Zeynep’e son derece kırgındır. Uzun zaman sonra hasretle bağlı olduğu annesini görmesine rağmen yanına gitmez. Ne de olsa Zeynep ona kendi yoluna bak demiştir. Üstelik uzaklara gideceğini söylemişken Zeynep İstanbul’da, karşısındadır. Buna rağmen Turna’yı hiç aramamış, sormamıştır. Küçük kız Zeynep’e görünmeden, kalp kırıklığıyla arkasını dönüp gider.

Zeynep öldü bildiği Turna’yı unutamamıştır. Acısını dindirmek, başka bir çocuğun derdine çare olabilmek için evlat edinmeye çabalar. Fakat bu pek kolay olmayacaktır. Daha önce Zeynep’in çocuk kaçırma haberini duymuş olan bir kurum çalışanı işleri karıştırır. Tüm bunlar olurken Zeynep’in aklına sürpriz bir şüphe düşer. Acaba Zeynep hamile midir?

Turna’nın hala hayatta olduğunu öğrenen Gönül, Turna’nın peşini bırakmaz. Yaşadığı yeri bulur ve ufaklığın ne kadar zor bir hayatı olduğunu gözleriyle görür. Fakat bir türlü Turna’nın karşısına çıkamaz. Ona ne söyleyeceğini bilemez. Ancak gizlice yardım etmeye çalışacaktır. Kimden geldiğini bilmediği bu yardımlar Turna’nın kafasını karıştırır.

Bu arada Duru artık Ali’nin Zeynep’i sevdiğinden emindir. Ağlar, üzülür fakat doğum gününde, yeni yaşına yeni kararlarla girmeyi kafasına koymuştur. Bunalımlı halinden bir çırpıda sıyrılır. Herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacağını saklama gereği bile duymayacaktır.

Şule ve Cengiz ise patronla ettikleri kavgadan sonra işsiz kalırlar. Onlar için zor, gerilimli bir süreç başlar. Bu arada Cahide onlardan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Sıkıntılı hallerini fırsat bilerek onlara reddedemeyecekleri bir teklif yaptırır. Niyeti ailesiyle birlikte Turna’yı İstanbul’dan göndermek ve Zeynep’le bir daha yollarının kesişmesine mani olmaktır.

Zeynep içten içe Turna’nın özlemiyle kavrulurken Turna kendisine gelen yardımları Zeynep’in yaptığını düşünmeye başlar. Kırgınlığı hafifler. Başı sıkıştığı bir an ilk aklına düşen yine Zeynep olur. Onun karşısına çıkmak ister. Fakat Zeynep’i öyle bir halde görür ki dünyası başına yıkılır. Zeynep için ise Turna’nın yaşadığını öğrenmek artık an meselesidir.

Bir önceki yazımız olan TRT 1 Payitaht Abdülhamid 7.bölüm fragmanı! Nefes kesen an başlıklı makalemizde Payitaht Abdülhamid, Payitaht Abdülhamid 7.bölüm ve Payitaht Abdülhamid 7.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir