AA'dan kadın çalışanlarına çiçek

Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla dünyanın dört bir yanından bugüne özel etkinlik ve programları haberleştiren Anadolu Ajansı’nda (), kadın çalışanlar da unutulmadı.

Kurumun İstanbul’daki binasında Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, Ankara’daki Genel Müdürlükte ise İnsan Kaynakları Direktörü Rıdvan Duran ile Kurumsal İletişim Direktörü Esra Kireçci, kadın çalışanlara karanfil verdi.
Mutanoğlu, Duran ve Kireçci, kadın çalışanları tebrik etti.

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı da kadın çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, karanfil dağıtılan personelle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cinsiyet ayrımcılığı ve bazı farklı engellemelerle mücadele edip başarılı olmuş kadınların hikayelerini de haberleştirerek tüm kadınlara örnek olmayı, şiddet mağduru kadınlara yol göstermeyi ve kadınların iş hayatına girmesini teşvik etmeyi amaçlayan , 2015’te HAK-İŞ’in Kadın Dostu Örnek İş Yeri unvanına layık bulunmuştu.

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 79.bölümü bu akşam kesin olacak mı? başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul 79.bölümü ve Diriliş Ertuğrul final hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir